Timetracking (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Home
de: Startseite

en: delete
de: Löschen

en: Delete
de: Löschen

en: Content
de: Inhalt

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Administration
de: Verwaltung

en: view
de: Ansicht

en: This action cannot be undone.
de: Diese Aktion kann nicht rückgängig gemacht werden.

en: edit
de: Bearbeiten

en: Start
de: Beginn

en: Duration
de: Dauer

en: Stop
de: Stopp

en: Track
de: Beiträge

en: Text to display
de: Anzuzeigender Text

en: Timetracking
de: Zeiterfassung

en: Edit Link
de: Link bearbeiten

en: Start time
de: Startzeit

en: Delete Link
de: Löschen-Link

en: Operations links
de: Aktionslinks

en: End time
de: Endzeit

en: Timetracking subject
de: Zeiterfassungs-Betreff

en: Timetracking user
de: Zeiterfassungs-Benutzer

en: Administer all timetrackings
de: Alle Timetrackings administrieren
