Timetracking (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Administration
fi: Ylläpito

en: view
fi: näkymä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: edit
fi: muokkaa

en: Start
fi: Alkaa

en: Duration
fi: Kesto

en: Track
fi: Seuranta

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Edit Link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit
