Timetracking (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Administration
gl: Administración

en: view
gl: vista

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: edit
gl: editar

en: Start
gl: Comezo

en: Duration
gl: Duración

en: Track
gl: Seguimento

en: Text to display
gl: Texto a amosar
