Timetracking (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Administration
gu: સંચાલન

en: view
gu: જુઓ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Edit Link
gu: કડી ને સુધારો
