Timetracking (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: view
jv: tampilan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: edit
jv: sunting

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna
