Timetracking (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Stop
kn: ನಿಲ್ಲಿಸು

en: Track
kn: ಹಾಡು

en: Text to display
kn: ತೋರಿಸಬೇಕಿರುವ ಪಠ್ಯ

en: Start time
kn: ಆರಂಭದ ಸಮಯ
