Timetracking (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Track
my: လှုပ်ရှားမှုများ
