Timetracking (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Home
fa: خانه

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: Administration
fa: مدیریت

en: view
fa: مشاهده

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: edit
fa: تدوین

en: Duration
fa: مدت

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Operations links
fa: واصلهای عملیات
