Timetracking (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Edit Link
ps: تړونی سمون
