Timetracking (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Home
ru: Главная

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: Administration
ru: Администрирование

en: view
ru: представление

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: edit
ru: изменить

en: Start
ru: Начало

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Stop
ru: Остановить

en: Track
ru: Активность

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: Timetracking
ru: Учет времени

en: Edit Link
ru: Редактировать ссылку

en: Start time
ru: Время начала

en: Operations links
ru: Ссылки операций
