Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Administration
ar: الإدارة

en: view
ar: عرض

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: Start
ar: البداية

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Track
ar: تتبع

en: Operations links
ar: روابط العمليات
