Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Administration
bg: Администриране

en: view
bg: преглед

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: edit
bg: редактирай

en: Duration
bg: Период

en: Track
bg: История
