Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: view
bn: প্রদর্শন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: edit
bn: সম্পাদন
