Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Track
bo: རྗེས་འདེད

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ
