Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Home
cs: Domů

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Administration
cs: Administrace

en: view
cs: zobrazit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: edit
cs: upravit

en: Start
cs: Začátek

en: Duration
cs: Trvání

en: Track
cs: Sledovat

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Edit Link
cs: Upravit odkaz

en: Operations links
cs: Odkazy na operace
