Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Home
da: Hjem

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: view
da: vis

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: edit
da: redigér

en: Duration
da: Varighed

en: Track
da: Følg

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: Edit Link
da: Redigér link

en: Start time
da: Start tid

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: End time
da: Slut tid
