Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: view
dz: སྟོན།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Track
dz: རྗེས་ལམ་
