Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: view
el: προβολή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: edit
el: επεξεργασία

en: Start
el: Αρχή

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Track
el: Ανίχνευση

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Edit Link
el: Επεξεργασία Συνδέσμου
