Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Administration
eo: Administrado

en: view
eo: rigardi

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: edit
eo: redakti

en: Track
eo: Atentadu
