Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: Cancel
fr: Annuler

en: view
fr: voir

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: edit
fr: modifier

en: Start
fr: Début

en: Duration
fr: Durée

en: Track
fr: Suivi

en: Text to display
fr: Texte à afficher

en: Timetracking
fr: Plage de travail

en: Edit Link
fr: Lien de modification

en: Start time
fr: Date de début

en: Delete Link
fr: Lien de suppression

en: Operations links
fr: Liens d'actions

en: End time
fr: Date de fin
