Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Cancel
it: Annulla

en: Administration
it: Amministrazione

en: view
it: mostra

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: edit
it: modifica

en: Start
it: Inizio

en: Duration
it: Durata

en: Track
it: Traccia

en: Text to display
it: Testo da visualizzare

en: Edit Link
it: Modifica link

en: Start time
it: Punto di inizio

en: Operations links
it: Link operativi

en: End time
it: Punto di fine
