Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: view
kk: карау

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: edit
kk: түзету

en: Track
kk: трек
