Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Home
km: ដើម

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: view
km: មើល​

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Track
km: តាមដាន​
