Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Home
nn: Heim

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Administration
nn: Administrasjon

en: view
nn: vis

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: edit
nn: endre

en: Start
nn: Byrjar

en: Track
nn: Spor

en: Edit Link
nn: Rediger lenke
