Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Track
pa: ਟਰੈਕ
