Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Administration
pl: Administracja

en: view
pl: przeglądaj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: edit
pl: edytuj

en: Start
pl: Początek

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Track
pl: Historia

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Edit Link
pl: Link edycji

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Delete Link
pl: Link usuwania

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: What?
pl: Kto?
