Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Administration
ro: Administrare

en: view
ro: afișează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: Duration
ro: Durată

en: Track
ro: Urmăreşte

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afișsat

en: Edit Link
ro: Editați legătura

en: Delete Link
ro: Legătură de ștergere

en: Operations links
ro: Legături de operare
