Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Administration
sq: Administrimi

en: view
sq: shfaq

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: edit
sq: ndrysho

en: Track
sq: Gjurmët
