Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: edit
sr: измени
