Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Home
sv: Hem

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: view
sv: visa

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: edit
sv: redigera

en: Start
sv: Från

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Track
sv: Spåra

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Edit Link
sv: Redigera länk

en: Start time
sv: Starttid

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: End time
sv: Sluttid
