Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Cancel
tr: İptal

en: Administration
tr: Yönetim

en: view
tr: görüntüle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: edit
tr: düzenle

en: Start
tr: Başlangıç

en: Duration
tr: Süre

en: Track
tr: Takip

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: Edit Link
tr: Bağlantıyı Düzenle

en: Start time
tr: Başlangıç zamanı

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları
