Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Administration
et: Haldus

en: view
et: näita

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: edit
et: muuda

en: Start
et: Algus

en: Duration
et: Kestus

en: Track
et: Jälgi

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Edit Link
et: Muutmise link

en: Operations links
et: Toimingute lingid
