Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Home
eu: Azala

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: view
eu: ikusi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: edit
eu: editatu

en: Duration
eu: Iraupena

en: Track
eu: Aztarna

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Edit Link
eu: Esteka editatu
