Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Administration
hi: प्रशासन

en: view
hi: देखें

en: This action cannot be undone.
hi: इस क्रिया को अकार्य नहीं किया जा सकता है यानि फिर से पहले की अवस्था मे जाना सम्भव नहीं है।

en: edit
hi: संपादन करें

en: Start
hi: शुरू

en: Duration
hi: अवधि

en: Track
hi: पथ
