Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Home
hr: Početna

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Administration
hr: Administracija

en: view
hr: prikaz

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: edit
hr: uredi

en: Start
hr: Početak

en: Duration
hr: Trajanje

en: Track
hr: Prati

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati
