Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Administration
lt: Administravimas

en: view
lt: peržiūrėti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Start
lt: Pradžia

en: Duration
lt: Laikas

en: Track
lt: Sekti

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: End time
lt: Pabaigos laikas
