Timetracking (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Home
pt: Início

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Administration
pt: Administração

en: view
pt: ver

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: edit
pt: editar

en: Start
pt: Iniciar

en: Duration
pt: Duração

en: Stop
pt: Parar

en: Track
pt: Rastrear

en: Text to display
pt: Texto a ser exibido

en: Timetracking
pt: Controle de Tempo

en: Edit Link
pt: Editar Link

en: Start time
pt: Hora de início

en: Operations links
pt: Links de operações

en: End time
pt: Hora de fim
