Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Name
be: Імя

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Label
be: Подпіс

en: Updated
be: Абноўлена

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: All
be: Усе

en: Configuration
be: Налады

en: Duration
be: Працягласць

en: Content Type
be: Тып змесціва
