Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Name
bo: མིང

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Duration
bo: དུས་ཡུན
