Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Response
cs: Odpověď

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Length
cs: Délka

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: All
cs: Vše

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Duration
cs: Trvání

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Raw
cs: Nezpracováno

en: Profile ID
cs: ID profilu
