Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Type
cy: Math

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Name
cy: Enw

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: All
cy: I gyd

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: OpenID
cy: IDAgored
