Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Name
el: Όνομα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Length
el: Μήκος

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: All
el: Όλες

en: Success
el: Επιτυχία

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Profile ID
el: Α/Α προφίλ
