Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Name
eo: Nomo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Configuration
eo: Agordoj
