Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Language
fil: Wika

en: Name
fil: Pangalan

en: Updated
fil: Nabago

en: All
fil: Lahat

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
