Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Length
gu: લંબાઈ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: All
gu: બધા

en: Duration
gu: સમયગાળો
