Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Name
ht: Non

en: Updated
ht: A jou

en: All
ht: Tout
