Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Response
hu: Válasz

en: Name
hu: Név

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Label
hu: Címke

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Length
hu: Hosszúság

en: Updated
hu: Frissítve

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: All
hu: Mind

en: Extensions
hu: Kiterjesztések

en: Success
hu: Sikeres

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Duration
hu: Időtartam

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Stored
hu: Tárolva

en: Raw
hu: Nyers

en: Profile ID
hu: Profilazonosító

en: Activity ID
hu: Tevékenység azonosító

en: File URL
hu: Fájl webcím

en: Completion
hu: Teljesítés
