Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
