Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Remove
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Language
id: Bahasa

en: Response
id: Jawaban

en: Name
id: Nama

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Length
id: Panjang

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: All
id: Semua

en: Extensions
id: Ekstensi

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Duration
id: Durasi

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Platform
id: Perangkat
