Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Name
ka: სახელი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Length
ka: სიგრძე

en: Updated
ka: განახლებულია

en: All
ka: ყველა

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა
